مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش نهال کاکتوس میوه دار

آنچه در این مقاله می خوانید ...

همه چیز درباره نهال کاکتوس میوه دارقیمت عمده نهال کاکتوس میوه دار

 کاکتوس، یکی از مقاوم ترین گیاهانی است که در برابر تنش های مختلف محیطی، آبی و گرمایی، مقاومت کافی دارد. این گیاه را به عنوان یک گیاه تزئینی پرورش می دهند. طیف بسیار متنوعی از آن وجود دارد که نوع میوه دار آن از جذابیت خاصی برخوردار می باشد. در این مطلب سعی داریم مرکز پخش نهال کاکتوس میوه دار را معرفی نماییم. برای آشنایی بیشتر آن را تا انتها دنبال نمایید.

مرکز پخش نهال کاکتوس میوه دار

همه چیز درباره نهال کاکتوس میوه دار

همه چیز درباره نهال کاکتوس میوه دار  در رابطه با نهال کاکتوس میوه دار می توان به مطالب زیر اشاره نمود:

این کاکتوس که دارای سطح نسبتاً پهن می باشد به زبان مادر شوهر معروف گردیده است. البته در گل فروشی ها با نام های دیگری از آن یاد می‌ کنند. به عنوان مثال آن را با نام گلابی خاردار می‌ شناسند. همچنین به گلابی کاکتوس و انجیر هندی نیز مشهور می‌ باشد. گلابی مالتا از دیگر نام هایی است که برای این گیاه زینتی و پر فروش استفاده می کنند.

زائده هایی در بالای سطح برگ که به عنوان میوه کاکتوس شناخته می شود، آن را به نوع میوه دار معروف ساخته است. برای تکثیر این نوع کاکتوس، می توان هم بذر آن را کاشت و هم از طریق قلمه گرفتن را تکثیر داد. در صورتی که برگ کاشته شود نیز به راحتی رشد می کند. البته باید توجه داشت در صورتی که برای تکثیر آن از روش قلمه زدن استفاده شود هزینه کمتر نیاز می باشد. البته در این روش گیاه رشد آهسته تری دارد. اما در صورتی که نهال آن که کاشته شود به راحتی رشد می کند کاشت نهال باعث می‌ شود که ماندگاری زیادی نیز داشته باشد. 

قیمت عمده نهال کاکتوس میوه دار

قیمت عمده نهال کاکتوس میوه دار  قیمت نهال قیمت نهال کاکتوس عمده میوه در مقایسه با خرید جزیی آن بسیار پایین تر و مقرون به صرفه تر می باشد. لذا افرادی که قصد تکثیر این گیاه زیبا را دارند می توانند به این شیوه از قیمت های مقرون به صرفه بهره مند شوند.

عدم دخالت واسطه های فروش منجر به افت قیمت‌ ها می‌ شود. چرا که دلالان و واسطه ها همواره سبب بی ثباتی در بازار فروش محصولات مختلف می گردند. عوامل دیگری از جمله میزان تقاضا برای خرید هم می‌تواند قیمت این نهال را تحت تاثیر قرار دهد. طبیعتاً با افزایش تقاضا، قیمت ها نیز افزایش پیدا می کنند. بسته به کیفیت نهال قیمت تمام شده آن متغیر خواهد بود.

نوع کاکتوس نیز عامل دیگری است که بازار ایجاد نوسانات در قیمت این گیاه می گردد.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *