مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید قلمه کاکتوس اپونتیا

آنچه در این مقاله می خوانید ...

اطلاعاتی درباره قلمه کاکتوس اپونتیافروش ویژه قلمه کاکتوس اپونتیا

داشتن گل و گیاه و گلخانه در منازل چند سالی است که بیش از گذشته مورد استقبال خانواده ها و به ویژه خانم های خانه دار می باشد و در این میان انواع کاکتوس که  بومی قاره آمریکا می باشند نیز از اقبال عمومی برخوردار شده اند و به همین علت ما نیز به عنوان یک مرکز تولید، عرضه و فروش قلمه کاکتوس اپونتیا به فعالیت می پردازیم.مرکز تولید قلمه کاکتوس اپونتیا

اطلاعاتی درباره قلمه کاکتوس اپونتیا

اطلاعاتی درباره قلمه کاکتوس اپونتیا  گلابی خاردار، انجیر تیغی، کاکتوس راکتی و انجیر هندی نام هایی هستند که قلمه کاکتوس اپونتیا با آنها شناخته می شوند. همچنین به این گیاه ربان مادر شوهر نیز  گفته می شود که احتمالاً دلیل آن داشتن تیغ و یا شکل خاص و خنجر مانند برگ های آن است که ممکن است خاطره مادر شوهر را در ذهن تداعی کند!

گفته می شود که کاکتوس اپونتیا ظاهری متمایز از دیگر گونه های کاکتوس دارد و احتمالا به همین دلیل است که  توانسته در بازار گل و گیاه ایران برای خود شهرتی به دست آورد. ارتفاع این کاکتوس ممکن است از یک متر تا حداکثر دو نیم متر متغیر باشد و گل های آن دارای زرد رنگ روشن می باشند و از آنجایی که این گل ها در فصل تابستان پدید می آیند، می توان این گیاه را در زمره گیاهان تابستانی محسوب نمود.

کاکتوس اپونتیا دارای میوه هایی نیز می باشد که به انجیر هندی و انجیر تیغی معروف اند و به گاهاً ممکن است کاکتوس اپونتیا را نیز به نام میوه های آن، بشناسند. این میوه ها یا سرخ رنگ هستند و یا دارای رنگ زرد می باشند و قابل خوردن می باشند.

از دیگر ویژگی هایی که برای کاکتوس اپونتیا ذکر می کنند این است که این گیاه همانند سایر کاکتوس ها نیاز زیادی به نور دارد که ریشه آن را را می توان در خواستگاه اولیه بیابانی این گیاهان جستجو نمود هر چند ممکن است این ویژگی دلایل دیگری نیز داشته باشد. بنابراین پرورش دهندگان و خریداران قلمه اپونتیا لازم است به تامین نور خورشید برای این گیاهان نیز بیاندیشند.

از خصوصیات جالب کاکتوس اپونتیا و سایر کاکتوس ها این است که  به دلیل زادگاه بیابانی اولیه، در مقابل کم آبی و گرمای شدید مقام بوده و در صورتی که مانند گیاهان نواحی مرطوب و معتدل به آن ها آب زیادی بدهید ریشه آنها ممکن است پوسیده شود. بنابراین در صورتی که از این گیاهان در تزئین گلخانه و خانه خود بهره می برید، لازم است آن ها را در جایی دورتر از گیاهان سایر نواحی قرار دهید تا در نوبت و میزان آبدهی آن ها مشکلی پیش نیاید.

فروش ویژه قلمه کاکتوس اپونتیا

فروش ویژه قلمه کاکتوس اپونتیا افزایش تمایل مردم به خرید انواع کاکتوس از جمله کاکتوس اپونتیا و دیگر گونه های این گیاه غیر بومی در سال های اخیر سبب شده است که بازار قلمه کاکتوس اپونتیا و سایر گیاهان مشابه در سال های اخیر از رونق خاصی در قیاس با گذشته برخوردار باشد.

در همین راستا شرکت ما به عرضه و فروش انواع کاکتوس از جمله کاکتوس اپونتیا و ملزومات آن به صورت اینترنتی می پردازد. می توانید این محصولات را با پرداخت آنلاین از ما خریداری کنید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق جی میل، واتساپ، وایبر، تلگرام و اینستاگرام مندرج در سایت با ما تماس بگیرید.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *