مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم قلمه کاکتوس تیغی

آنچه در این مقاله می خوانید ...

قلمه کاکتوس تیغی چگونه تولید می شود؟قلمه کاکتوس تیغی چه مشخصه هایی دارد؟خرید عمده قلمه کاکتوس تیغی

کاکتوس گیاهی خار دار و گوشتی است که در مناطق کم آب و خشک به خوبی توانایی رشد دارد و بسیار مقاوم است. این گیاهان به این دلیل توانایی مقاومت در اب و هوای خشک را دارا می باشند که می توانند مقداری آب درون خود ذخیره کرده و هنگام بی آبی ان را مصرف نمایند.

قلمه زدن کاکتوس کار راحتی نیست و به مهارت خاصی نیاز دارد. قلمه زدن نادرست کاکتوس تیغی توسط افراد غیر ماهر سبب عدم رشد گیاه و خراب شدن آن خواهد شد.

قلمه کاکتوس تیغی در این فروشگاه با بهترین روش اماده سازی شده و در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

فروش مستقیم قلمه کاکتوس تیغی

قلمه کاکتوس تیغی چگونه تولید می شود؟

قلمه کاکتوس تیغی چگونه تولید می شود؟ برای قلمه زدن کاکاتوس تیغی ابتدا از چندین روز قبل باید به گیاه اب داده تا سرحال باشد و در خود اب ذخیره کرده باشد سپس قسمتی از گیاه را که مناسب برای قلمه زدن است، انتخاب می‌کنیم. مرحله بعد بریدن قسمت انتخاب شده توسط ابزار مخصوص است این کار باید به آرامی انجام شده تا قسمتی که می خواهیم قلمه بزنیم و قسمتی که گیاه از آن جدا می شود آسیب نبیند.

بعد از برش قسمتی از کاکتوس تیغه ای، باید آن را در یک محل خنک و به دور از آفتاب قرار دهیم تا این قسمت جدا شده از گیاه خشک شود. اگر گیاه را همانگونه که بریده ایم و جدا کردیم در گلدان قرار دهیم و بکاریم سبب خراب شدن توسط قارچ ها می شود بنابراین باید ان را ابتدا خشک کنیم.

مدت زمانی که ممکن است طول بکشد تا قسمت جدا شدا کاکتوش خشک شود بستگی به ضخامت آن قسمت و نوع کاکاتوس دارد.

زمانی که قلمه به اندازه کافی خشک شد آن را از قسمتی که برش داده شده در گلدان می کارند. بعد از کاشت کاکتوس به ان نباید اب دهیم زیرا به دلیل نداشتن ریشه سبب خراب شدن ان خواهد شد. آبیاری گیاه را باید از حدود یک هفته بعد به صورت آرام و اندازه کم شروع شود و پس از ریشه دار شدن کاکتوس تیغی همانند دیگر کاکتوس ها آن را آبیاری کرد.

قلمه کاکتوس تیغی چه مشخصه هایی دارد؟

قلمه کاکتوس تیغی چه مشخصه هایی دارد؟ برای قلمه زدن کاکتوس تیغی زمانی که تکثیر و رشد این گیاه بیشتر است باید اقدام کرد. معمولا کاکتوس ها در فصول بهار و تابستان بیشتر رشد می کنند بنابراین بهترین زمان برای قلمه زدن این گیاهان همین فصول است.

برای قلمه زدن کاکتوس تیغی بهتر است گیاه کاکتوسی که حداقل بیشتر از یک سال سن دارد را انتخاب کنیم زیرا سبب می شود احتمال ریشه زدن کاکتوس زیاد شود.

نگه داری از کاکتوس ها به دلیل تفاوت و گوناگونی که دارند یکسان نیست و با توجه به نوع کاکتوس باید از اون مراقبت کرد. برخی از کاکتوس ها به اب کمتری و نور کمتری نیاز دارند و برخی بالعکس.

انتخاب خاک مناسب در نگه داری کاکتوس بسیار مهم است عموما از خاک های سبک و قابل نفوذ برای این گیاهان استفاده می شود.

بهترین دما برای نگه داری کاکتوس و قلمه آن دمای معمولی اتاق است و دمای کم و فصل زمستان ممکن است با گیاه شما سازگار نباشد.

برای داشتن قلمه ای خوب و مقاوم پس از کاشت در گلدان فقط کافی است اندکی اب روی خاک گیاه اسپری کنیم و همانطور که گفته شد پس از گذشت یک هفته به آن اب دهیم.

خرید عمده قلمه کاکتوس تیغی

خرید عمده قلمه کاکتوس تیغی در این فروشگاه فروش قلمه کاکتوس درجه یک به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد بنابراین با بهترین قیمت ممکن از ما می توانید این قلمه ها را تهیه کنید. فروشنده قلمه کاکتوس درجه یک پیدا کردنش بسیار مشکل است اما فروشگاه ما تمام محصولات خود را تضمین نموده و خیال شما را از این بابت راحت می نماید. تولید قلمه کاکتوس در این فروشگاه به صورت کاملا حرفه ای صورت گرفته و شما می توانید برای سفارش در تعداد مختلف به سایت فروشگاه مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *