مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده نهال دراگون فروت زرد

آنچه در این مقاله می خوانید ...

آشنایی با نهال دراگون فروت زردتولید عمده نهال دراگون فروت زرد

نهال دراگون فروت زرد به دلیل خواص درمانی فوق العاده ای که میوه های آن دارد در کشور کشت می شود. عرضه کننده نهال دراگون فروت زرد با توجه به نیاز مشتریان به فروش عمده این گیاه در بازار می پردازد.

عرضه کننده نهال دراگون فروت زرد

آشنایی با نهال دراگون فروت زرد

آشنایی با نهال دراگون فروت زرد نهال دراگون فروت از جمله نهال های پرطرفدار در جهان می باشد که در ایران نیز طی سال های اخیر به کشت و برداشت به صورت انبوه پرداخته می شود. به میوه های این نهال میوه اژدها نیز می گویند که مانند کاکتوس دارای تیغ می باشد.

این گیاه بومی آمریکای مرکزی می باشد و دارای گل های بزرگ و سفید می باشد. این نهال بوی بسیار خوبی دارد و دارای میوه گوشتی به شکل بیضی است. میوه های به رنگ های زیر دیده می شوند:

  • سفید
  • زرد 
  • قرمز
  • صورتی

گوشت آن نیز دارای رنگ های متنوع بوده و دارای دانه های ریز مشکی می باشد. کاشت انبوه این نهال به دلیل میوه پرخاصیت آن می باشد. میوه اژدها دارای مقادیر بسیار بالای گروه های ویتامین و مواد معدنی است و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.

خاک مناسب برای کاشت این نهال دارای دامنه گسترده است و به این معنی است که می توان در بسیاری از زمین ها آن را پرورش داد. جهت کاشت این نهال باید از مناطق آفتابی استفاده شود و در این نواحی نباید باد دارای شدت باشد.

تولید عمده نهال دراگون فروت زرد

تولید عمده نهال دراگون فروت زرد

تولید عمده نهال دراگون فروت زرد در بسیاری از مزارع و زمین های کشاورزی ایران که از خاک حاصلخیز و آب و هوای مناسب برخوردار می باشند انجام می شود. این گیاه توجهات بسیاری را به خود جلب نموده است و به جهت برداشت میوه های آن کشاورزان به صورت انبوه آن را تولید می نمایند.

تولید نهال دراگون با استفاده از روش های اصولی و نوین صورت می گیرد. آبیاری مناسب و عدم استفاده از کودها و مواد شیمیایی مضر موجب شده تا میوه های لذیذ و مفید به دست آید

این محصول گونه های بسیار گوناگون دارد و همه افراد می توانند نسبت به تهیه هر کدام که علاقه دارند اقدام نمایند. از بابت ارسال کالا نگران نباشید چرا که به تمامی استان های کشور قابلیت ارسال دارد.

جهت سفارش انواع گونه های این گیاه زیبا می توان با استفاده از شماره های زیر با کارشناسان مربوطه تماس گرفت و در زمان بسیار اندک به دریافت آن در محل مورد نظر اقدام نمود. توزیع نهال دراگون عمده به صورت غیر حضوری صورت می گیرد و مشتریان نیازی نیست از منزل یا محل کار خود خارج شوند. نهال ها به صورت کاملا تازه ارسال می شوند.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *