مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده بذر کاکتوس ابلق عمده

آنچه در این مقاله می خوانید ...

مراحل بسته بندی بذر کاکتوسقیمت عمده بذر کاکتوس فله ای

بذر کاکتوس ابلق محصولی پر کاربرد برای گلخانه ها و دوستداران گیاهان به شمار می رود که به دلیل زیبایی بسیار زیاد این کاکتوس مشتریان مخصوص به خود را داراست. عرضه کننده بذر کاکتوس ابلق این محصول را به تمامی نقاط ایران عرضه می کند و در توزیع محصولات خود از بذرهای کاملا سالم و درجه یک استفاده می نماید و به هیچ عنوان بذرهای پوچ را داخل بسته بندی قرار نمی دهد.

عرضه کننده بذر کاکتوس ابلق عمده

مراحل بسته بندی بذر کاکتوس

مراحل بسته بندی بذر کاکتوس با توجه به بالا بودن قیمت خرید بذر در کشور ایران و کمیاب بودن بذر کاکتوس ابلق، عرضه کنندگان این محصول به بسته بندی دقت فراوانی می کنند و سعی می کنند بسته بندی ها در ایده آل ترین شکل ممکن به دست مصرف کنندگان برسد. بسته بندی بذر کاکتوس ابلق دارای مراحل زیر می باشد:

  • وزن کردن: بذر کاکتوس ابلق خیلی ارزشمند است و به همین دلیل اولین مرحله وزن کردن بذرهاست. در این مرحله با استفاده از ترازوی دیجیتال به صورت کامل بذرها را کشیده و در اوزان متفاوت وزن می کنند.
  • ریختن محصول داخل پاکت: دومین مرحله در بسته بندی ریختن محصول داخل پاکت است. پاکت هایی که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرند کوچک و کاملا بدون روزنه می باشند؛ همچنین این پاکت ها شفاف و سفت تر از پاکت های معمولی هستند. 
  • پرس کردن در پاکت: مرحله بعدی پرس کردن در پاکت می باشد در این مرحله با استفاده از دستگاه پرس دستی در پاکت را به صورت کامل پرس می کنند و روزنه های موجود روی درب پاکت را به صورت کامل می بندند. پرس درست درب پاکت از برخورد نم و رطوبت به بذر جلوگیری نموده و آن را در تازه ترین شکل ممکن نگه می دارد.

قیمت عمده بذر کاکتوس فله ای

قیمت عمده بذر کاکتوس فله ای قیمت عمده بذر کاکتوس فله ای بسیار مناسب تر از قیمت این محصول به صورت جزئی می باشد و به همین دلیل خریداران این محصول می توانند با سفارش و خریداری محصول به صورت فله ای در هزینه ها صرفه جویی نموده و محصولی با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری نمایند.

بذر کاکتوس اصفهان یکی از انواع بذرهای کاکتوس فله ای به شمار می رود که قیمت عمده آن به عوامل زیر بستگی دارد:

  • اگر بذرها پوک نباشند، قیمت آن ها بالاتر است. بطور کلی بذرهای پوک سبز نمی شوند و کیفیت محصول را پایین تر آورده و قیمت محصول را نیز پایین می آورند.
  • مکان خرید تاثیر بسزایی روی قیمت این محصول خواهد داشت؛ بنابراین همواره سعی کنید این محصول را به صورت مستقیم خریداری نموده و از خرید از واسطه ها صرف نظر کنید.
مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *