مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات قلمه کاکتوس میوه دار پیتایا

آنچه در این مقاله می خوانید ...

انواع قلمه کاکتوس میوه دار پیتایا چیست؟سفارش قلمه کاکتوس میوه دار پیتایا

صادرات قلمه کاکتوس میوه دار پیتایا از طریق شرکت های صادرات و واردات انواع محصولات گیاهی انجام می شود، در ابتدا کارشناسان رشته باغبانی و زراعت گیاهی تولید می کنند که از لحاظ تمامی جنبه ها دارای استانداردهای لازم و کافی بوده بعد از رشد کاکتوس میوه دار پیتایا اقدام به قلمه گیری های اصولی از این کالا نموده و محصول را به کشور های در خواست کننده صادر می کنند.

صادرات قلمه کاکتوس میوه دار پیتایا

انواع قلمه کاکتوس میوه دار پیتایا چیست؟

انواع قلمه کاکتوس میوه دار پیتایا چیست؟ کاکتوس میوه دار پیتایا که به آن دراگون نیز می گویند دارای میوه های زیبایی می باشد، جهت قلمه زدن از این کاکتوس در ابتدا باید این موضوع را مد نظر داشته باشیم که قسمتی از گیاه که قرار است قلمه زده شود باید حداقل یک سال سن داشته باشد، سپس به کمک تیغ و یا چاقوی تیز قسمت مورد نظر را برش می دهیم باید به این نکته توجه داشت که چند روز قبل از قلمه زدن به گیاه آب داده شود زیرا قسمت قلمه زده شده باید دارای آب کافی باشد. قلمه مورد نظر باید سه الی پانزده روز در سایه نگهداری شود تا پیه ببندد بعد از پیه بستن گیاه را در داخل خاک قرار می دهیم تا ریشه بزند تا یک هفته به قلمه نباید آب داد زیرا موجب خفگی آن می شود.

بعد از مدت یک هفته مانند سایر کاکتوس ها باید آبیاری شود، قلمه کاکتوس پیتایا با توجه به نوع میوه که به آن دراگون می گویند دارای انواع مختلفی می باشد این گوناگونی شامل موارد فوق می باشد، ۱. قلمه کاکتوس دراگون زرد ۲. قلمه کاکتوس دراگون بنفش ۲. قلمه کاکتوس دراگون سفید ۳. قلمه کاکتوس دراگون صورتی ۴. قلمه کاکتوس دراگون نارنجی ۵. قلمه کاکتوس دراگون سبز ۶. قلمه کاکتوس دراگون قرمز

به طبع گونه های مختلف کاکتوس پیتایا دارای قلمه های متفاوتی می باشد موارد ذکر شده از انواع قلمه های گیاه مورد نظر برای انتخاب های گوناگون و سلیقه های گوناگون می باشد.

سفارش قلمه کاکتوس میوه دار پیتایا

سفارش قلمه کاکتوس میوه دار پیتایا سفارش قلمه کاکتوس میوه دار پیتایا از طریق مراکز تهیه و فروش این محصول انجام می شود، نرخ قلمه کاکتوس نیز از طریق این مراکز انجام می شود، البته مراکز تولیدی این محصول دارای نمایندگی و دفاتر پخش بوده و از طریق این مراکز نیز مشتریان می توانند سفارش قلمه کاکتوس را انجام دهند.

البته مدیران فروش شرکت های مذکور جهت فروش بیشتر و بهتر کالای مورد نظر اقدام به فروش اینترنتی و ارسال کالا به اقصی نقاط ایران می کنند، و سفارش از طریق این سایت ها به صورت غیر حضوری و آنلاین می باشد و این موضوع موجب دسترسی همه خریداران به این کالا شده است.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *