مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش قلمه کاکتوس فیکوس ایندیکا

آنچه در این مقاله می خوانید ...

قلمه زدن کاکتوس فیکوس ایندیکا چگونه است؟تولید انبوه قلمه کاکتوس فیکوس ایندیکا

گیاهان جزء لازم و ضروری برای زندگی هر شخصی می باشند و باید حتما در محیط اطراف چون محیط منزل، محل کار و یا سایر اماکن دیگر مورد استفاده قرار بگیرند.

افراد می توانند از تاثیر های فوق العاده خوب و چشمگیر کاکتوس ها بهره مند شوند یکی از گیاهانی که خاصیت قوی در خنثی کردن اشعه های مضر دارد، کاکتوس است.

شرکت فروش قلمه کاکتوس فیکوس ایندیکا، بهترین و کاربردی ترین قلمه ها را در سایز های مختلف از گونه های متفاوت گیاه به صورت تازه و یا ریشه زده قدیمی به مشتریان خود عرضه می کنند.

شرکت فروش قلمه کاکتوس فیکوس ایندیکا

قلمه زدن کاکتوس فیکوس ایندیکا چگونه است؟

قلمه زدن کاکتوس فیکوس ایندیکا چگونه است؟ در این قسمت می خواهیم به نحوه قلمه زدن کاکتوس فیکوس ایندیکا بپردازیم:

برای قلمه زدن ابتدا باید نمونه ای از گیاه بالغ کاکتوس فیکوس را تهیه کرده و عمر تقریبی آن ها باید بین چهار تا پنچ سال باشد و اگر گیاه بزرگ تر و یا کوچک تر باشد، ممکن است در قلمه زدن دچار مشکل شوید.

پس از تهیه گیاه، از پایین ترین جوانه هایی که در ساقه کاکتوس رشد کرده است و با بلند ترین شاخه کاکتوس، کوچک ترین جوانه ممکن را جدا کرده و آن ها را در یک عدد لیوان آب مقطر که دو حبه قند در آن وجود دارد، قرار دهید.

این جوانه باید بعد از گذشت دو هفته ریشه تولید کند و در طی این دوهفته به طور مرتب باید آب داخل لیوان تعویض شود و جوانه ها به طور کامل شستشو داده شوند.

هنگامی که از دور تا دور جوانه ها ریشه سفید تشکیل شد، تنها کافی است که گلدان مناسب و مد نظر خود را خریداری کرده و داخل آن ها را با کود و خاک مناسب پر کرده و جوانه ها را بکارید.

تولید انبوه قلمه کاکتوس فیکوس ایندیکا

تولید انبوه قلمه کاکتوس فیکوس ایندیکا مرکز تولید قلمه کاکتوس فیکوس ایندیکا، بهترین و مرغوب ترین قلمه های کاکتوس را با کیفیت های بسیار بالا و سایز های گوناگون و گونه های مختلف گیاه با رنگ های مختلف برگ ها و مدل های مختلف میوه کاکتوس را به مشتریان خود عرضه می کنند.

در تولید انبوه این گیاه، سالانه مقدار زیادی کاکتوس فیکوس پرورش یافته و گونه های مختلفی از آن ها تکثیر می یابد و مقدار زیادی از آن ها به کشور های مختلفی صادر شده و بخش قابل توجه آن ها به فروش رسیده و برای محیط هایی که دارای مقدار زیادی اشعه و پارازیت هستند، مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید انبوه این محصول سبب شده است که قیمت نهایی آن ها کاهش یافته و مشتریان بتوانند با قیمت های بسیار مناسب و عالی و همینطور اقتصادی انواع کاکتوس ها را در گونه های مختلفی خریداری کنند.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *