مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت فروش بذر دراگون فروت سبز

آنچه در این مقاله می خوانید ...

آموزش کاشت بذر دراگون فروت سبزویژگی بهترین مدل بذر دراگون فروت سبز

دراگون فروت سبز، از گیاهان زینتی بوده که دارای میوه نیز می باشد. این میوه خواص مختلف دارویی و بهداشتی دارد. به همین خاطر، گیاه دراگون فروت را یک گیاه زینتی ارزشمند می نامند. گفتنی است که برای کاشت این گیاه، باید بذر آن را تهیه نمود و از این طریق آن را تکثیر کرد. گیاه مذکور به شکل یک تنه، رشد و نمو پیدا می کند و به سرعت مرحله رویشی خود را پشت سر می گذارد. این مطلب، علاوه بر معرفی، به فروش بذر دراگون فروت سبز نیز اشاره می کند.

سایت فروش بذر دراگون فروت سبز

آموزش کاشت بذر دراگون فروت سبز

آموزش کاشت بذر دراگون فروت سبزدراگون فروت سبز که میوه ی اژدها نیز نامیده می شود، یک گیاه چند ساله بوده و در اصل میوه ی یکی از انواع کاکتوسها است. اقلیم های گرم و نیمه گرم برای کاشت بذر این گیاه، مناسب تر می باشند. یکی از جذابیت های دراگون فروت، تنوع در رنگ میوه های آن است. وزن میوه در رنج صد و پنجاه تا ششصد گرم متغیر بوده و گاها به یک کیلوگرم هم می رسد که البته شرایط محیط رشد و برخورداری مناسب از نهاده ها از شروط اصلی این امر می باشد. طعم میوه ها تلفیقی از طعم چندین میوه شامل سیب، گلابی، کیوی و موز است. همه آنها در سطح خود خارهای متعدد دارند. دراگون فروت برگ های باریک با رنگ سبز تیره دارد. در مورد گل های دراگون فروت باید گفت که صرفا در شب باز شده و جلوه بی نظیری را ایجاد می کنند. از این رو به آنها القاب گل شب یا ملکه شب را نسبت می دهند.

بذر دراگون فروت سبز را به دو طریق مستقیم و غیر مستقیم کشت می کنند که هر دو کشت به اختصار بیان می شود:

  • برای کشت مستقیم، کافی است بذر دراگون فروت را بین چند دستمال کاغذی مرطوب، داخل کیسه ای که در آن نیز بسته شده و در مکانی دور از نور مستقیم آفتاب، قرار داد. پس از گذشت چند روز، بذرها جوانه می زنند و شروع به رشد می کنند. 
  • در روش غیر مستقیم، باید بذرها را روی زمین و یا داخل گلدان که خاک آن از قبل تسطیح شده است، قرار داد. البته بذرها باید به مدت یک شبانه روز در آب ولرم خیس بخورند. وقتی بذر ها کاشته شدند یک لایه  نازک از خاک روی آنها کشیده می شود. سپس آبیاری انجام می شود. پس از گذشت زمان کوتاهی، گیاه جوانه می زند و رشد می کند. وجود یک پلاستیک شفاف به تسریع در جوانه زنی کمک زیادی خواهد کرد. 

ویژگی بهترین مدل بذر دراگون فروت سبز

ویژگی بهترین مدل بذر دراگون فروت سبزبذر دراگون فروت که برای کشت انتخاب می شود نباید، پوچ و  آفت زده باشد. لازم به ذکر است که رعایت فاصله کاشت بذرها اهمیت خاصی دارد. این فاصله بین ۴۰ تا ۸۰ سانت می باشد. کاشت بذر باید در یک عمق کم و سطحی انجام شود. این سایت، فروش عمده ی این بذر را انجام می دهد. 

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *