مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ویژه بذر کاکتوس ژمینو رنگی عمده

آنچه در این مقاله می خوانید ...

انواع بذر کاکتوس ژمینو رنگی زیبابهترین بذر کاکتوس را از کجا تهیه کنیم؟

از با ارزش ترین و کمیاب ترین انواع بذرهای کاکتوس می توانیم به بذر کاکتوس ژمینو اشاره داشته باشیم. این بذر به وفور در بازارهای جهانی و داخلی کشور یافت می‌ شود و شما می‌ توانید انواع آن ها را تهیه نمایید.

بذر کاکتوس ژمینو رنگی از گران ترین بذرهای موجود در جهان است که باید برای تهیه آن هزینه بسیار زیادی را صرف کنید. اما با خرید ویژه بذر کاکتوس ژمینو رنگی به صورت عمده می توانید خریدی اقتصادی داشته باشید و در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و با کیفیتی دست یابید و دست واسطه را از معامله حذف کنید.

خرید ویژه بذر کاکتوس ژمینو رنگی عمده

انواع بذر کاکتوس ژمینو رنگی زیبا

انواع بذر کاکتوس ژمینو رنگی زیبا کاکتوس ژمینو از زیباترین نژادهای کاکتوس بوده که رنگ بندی داشته و انواع بسیار بالایی دارد. این کاکتوس برای اولین بار در آمریکای جنوبی تولید شده و می توان به راحتی از آن بذر تهیه کرد، به همین دلیل گلخانه داران می توانند به راحتی آن را تکثیر نمایند.

از انواع نژادهای کاکتوس ژمینو می‌ توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

  • ژمینو شکلاتی
  • ژمینو ابلق
  • ژمینو رنگی تلفیق شده
  • ژمینو فدریکی
  • ژمینو بالدیانوم
  • ژمینو بروچی

این گیاه از ریشه‌ های بسیار حساسی برخوردار بوده و به همین دلیل نیاز به آبیاری بسیار زیادی ندارد. به عنوان مثال شما می توانید در فصل‌ های بهار و تابستان هر ۱۰ روز یکبار از ریشه، این گیاه را به آرامی آبیاری کنید، همچنین در فصل پاییز ماهی یک بار بیش تر نیاز به آبیاری ندارد.

در واقع این گیاه در فصل زمستان به خواب می رود و نیاز زیادی به آبیاری ندارد. آبیاری آن هم بستگی به نوع گلدان و خاک آب دارد. به عنوان مثال گلدان های سفالی بیش تر از نمونه های پلاستیکی به آبیاری نیاز دارند.

ریشه گیاه ژمینو به خاک سنگین استقبالی نشان نمی‌ دهد و در نتیجه کاکتوس شما با این خاک، رشد کندی را تجربه خواهد کرد. از طرفی شما باید در هنگام تعویض خاک گلدان این نمونه کاکتوس، بسیار دقیق عمل کنید؛ چرا که این محصول بسیار سبک است و با کم ترین غفلتی می سوزد.

بهترین بذر کاکتوس را از کجا تهیه کنیم؟

بهترین بذر کاکتوس را از کجا تهیه کنیم؟

تنوع در دنیای کاکتوس بسیار زیاد است. از انواع آن ها می‌ توانیم به بذر کاکتوس صخره ای، بذر کاکتوس ژمینو و… اشاره داشته باشیم که هر بک از آن ها ویژگی خاص خود را دارند. اما شما باید برای تهیه نمونه با کیفیت این سری از بذرها، محصول خود را از مراکز معتبر تهیه نمایید.

روش‌های خرید بذر بسیار زیاد است. یکی از آن ها مراجعه به درگاه اینترنتی می باشد. شما می‌ توانید بهترین آن ها را فروشگاه اینترنتی ما تهیه کرده و نسبت به خرید عمده اقدام نمایید. در این صورت می توانید در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و با کیفیتی دست یابید و دست واسطه را از معامله حذف کنید.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *