مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید قلمه کاکتوس میوه دار اپونتیا

آنچه در این مقاله می خوانید ...

نگهداری مناسب قلمه کاکتوس میوه دارعرضه کننده قلمه کاکتوس میوه دار اپونتیا

خرید قلمه کاکتوس میوه دار اپونتیا در میان ایرانی‌ها بسیار رواج یافته و اکثر افراد آپارتمان نشین برای زیبایی و همچنین نشاط و انرژی گرفتن در خانه های تاریک این کاکتوس های میوه دار را برای خانه‌های خود انتخاب کرده و قلمه آن را خریداری می‌کنند تا در پایان گیاهی بسیار زیبا را در خانه نگه داری کنند و از آن بسیار لذت می‌برند زیرا بسیار زیبا و جذاب می باشد.

خرید قلمه کاکتوس میوه دار اپونتیا

نگهداری مناسب قلمه کاکتوس میوه دار

نگهداری مناسب قلمه کاکتوس میوه دار برای محافظت از دستان خود در برابر آسیب هنگام کار با کاکتوس های میوه دار، دستکش های ضخیم استفاده کنید، یک کاکتوس گلابی یا میوه دار سالم و عاری از بیماری را برش دهید. قلمه ها را فقط وقتی برداشت کنید که دمای شب ۶۰ درجه فارنهایت ثابت یا گرمتر باشد. یک لنت یا قسمت بیضی شکل، بدون لکه یا زخم ۶ ماهه انتخاب کنید. بالای بالشتک کاکتوس را به آرامی در یک دست بگیرید.  با استفاده از چاقو، لنت را از گیاه اصلی در درز طبیعی پایین آن برش دهید.

 برش را روی یک سطح صاف و در معرض نور فیلتر خورشید قرار دهید.  یک اتاق خشک را انتخاب کنید که دمای ثابت آن ۶۰ درجه فارنهایت یا بالاتر باشد.  برش را به مدت هفت تا ۱۰ روز بگذارید تا بافت پینه در لبه بریده شده ایجاد شود.

 یک قسمت قلمه را با یک قسمت کمپوست مخلوط کنید تا یک محیط رشد خوب تخلیه شود تا کاکتوس کاشته شود. یک ظرف را با مخلوط پر کنید ، قسمت بالای ۱ تا ۲ اینچ را خالی بگذارید.  از ظرفی با سوراخ های زهکشی در پایین آن استفاده کنید. قلمه کاکتوس را با لبه پینه بسته روی خاک مرکز گلدان قرار دهید.  یک سوم تا نیمی از قلمه را به مخلوط خاک فشار دهید.  خاک را در اطراف پایه کاکتوس بزنید تا قلمه بتواند به صورت ایستاده باشد.

 قلمه کاشته شده را با استفاده از یک قوطی آبیاری کنید تا خاک به طور یکنواخت مرطوب شود.  گلدان را در یک اتاق گرم – ۶۰ درجه فارنهایت یا گرمتر – زیر نور خورشید فیلتر شده قرار دهید.  وقتی اینچ سطح بالای خاک شروع به خشک شدن کرد ، کاکتوس را آبیاری کنید. پس از استقرار کاکتوس و شروع رشد جدید ، آبیاری اضافی را به ۱/۴ اینچ آب که هر هفت روز استفاده می شود کاهش دهید.  

 هنگامی که کاکتوس شروع به تولید رشد جدید می کند ، به نور کامل خورشید در داخل خانه منتقل کنید تا بتواند آن را با نور بیشتر سازگار کند.  اگر می خواهید کاکتوس را در فضای بیرون زمین بکارید پس از دو هفته کاکتوس را به خارج از نور خورشید منتقل کنید. حداقل یک سال کاکتوس زیبای میوه دار را در ظرف پرورش دهید.  

عرضه کننده قلمه کاکتوس میوه دار اپونتیا

عرضه کننده قلمه کاکتوس میوه دار اپونتیا عرضه‌کننده قلمه کاکتوس میوه دار اپونتیا تلاش می‌کند برای عرضه قلمه کاکتوس تمام مراحل را رعایت کند تا در پایان قلمه مناسب و با رشد خوب را به مشتریان با قیمت های استثنایی و همراه تخفیف های ویژه ارائه بدهد و مشتریان از قلمه بسیار راضی باشند و بتوانند در پایان خاک کاکتوسی میوه دار درجه یک داشته باشند.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *