مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 − 7 =

خرید بی واسطه بذر دراگون فروت

آنچه در این مقاله می خوانید ...

بذر کاکتوس دراگون فروت اصل را چطور بشناسیم؟بذر درواگون فروت چه رنگ هایی دارد؟

بذر دراگون فروت در انواع مختلف رنگها در بهترین کیفیت و مرغوبترین نوع بذر با قیمتی بسیار مناسب عرضه می گردد. بذر این گیاه ارزشمند سیاه رنگ بوده و میوه بسیار مقوی و زیبایی را به بار می آورد. از این بذر جهت کاشت در گل های آپارتمانی نیز استفاده شده و چنانچه نور کافی و رطوبت مناسب به آن برسد می تواند پس از سه تا پنج سال میوه دراگون بدهد. میوه اژدها بسیار پر خاصیت بوده و جهت بیماری های فشار خون و چربی و دیابت مورد استفاده واقع شده است. جهت خرید مستقیم بذر  میوه اژدها یا دراگون فروت در انواع رنگها می توانید هم اکنون از طریق نمایندگی اقدام نمایید.

خرید بی واسطه بذر دراگون فروت

بذر کاکتوس دراگون فروت اصل را چطور بشناسیم؟

بذر کاکتوس دراگون فروت اصل را چطور بشناسیم؟این گیاه ارزشمند در رنگ بذر  سیاه رنگ  بوده و پس از کاشت  اوایل تابستان شروع به گل دهی کرده و تا اواسط پاییز گل داده و  بعد از گذر  چند سال میوه می دهد. این گیاه اژدها پیتایا نیز نام دارد در شبها گلها باز شده و فضای بسیار زیبایی را به وجود می آورند و حتی قادر به تولید میوه در بیست الی سی سال می باشند. گیاه اژدها تا ارتفاع ۹ متر نیز رشد کرده و دارای میوه های فلس مانند می باشد. میوه اژدها از خانواده  بذر میوه کاکتوس به عمل می آید. 

میوه اژدها در اوایل از آمریکای جنوبی کشف شده و سپس بذر آن در انواع مختلف به بازار های خارجی صادر گردید، این گیاه در دمای بالای بیست و هفت درجه می تواند در هر فصلی گل و میوه بدهد.

میوه این محصول در پایین آوردن کلسترول و قند خون بسیار حائز اهمیت بوده و پوست را شاداب کرده و جوان می کند. میوه این محصول به توت فرنگی کلابی نیز معروف می باشد همچنین گیاه این محصول به پیتایا شهرت دارد.

بذر درواگون فروت چه رنگ هایی دارد؟

بذر درواگون فروت چه رنگ هایی دارد؟دراگون  نوعی بذر بوده که از خانواده کاکتوسها می باشد، بذر این گیاه بیشتر در مناطق گرمسیری قادر به رشد بوده و در انواع رنگها وجود دارد. بذر کاکتوس دراگون در انواع مختلف که در رنگ میوه ها مختلف هستند با بهترین کیفیت عرضه می گردد.

 میوه بذر اژدها یا دراگون فروت  ، این محصول ارزشمند دارای رنگ سفید با پوسته قرمز بوده و علاوه بر زیبایی فوق العاده این گیاه به عنوان گیاه  تزیینی در اکثر آپارتمانها مورد استفاده قرار می گیرد. خرید بذر دراگون در کاملترین انواع و مناسبترین قیمت صورت می گیرد.

بذر های این محصول در انواع مختلفی از جمله فروت سفید، فروت قرمز، فروت زرد، فروت صورتی و فروت سفید صورتی در بهترین نوع کیفیت عرضه می گردد.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 6 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *