مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین کود رشد کاکتوس

آنچه در این مقاله می خوانید ...

ترکیبات کود رشد کاکتوس چیستراهنمای خرید مناسب کود رشد کاکتوس

کاکتوس، یکی از گل های زینتی و در حین حال مقاوم به تنش های محیطی می باشد. این گیاه زینتی، به عنوان یکی از زیباترین گل های آپارتمانی هم شناخته می شود. برای این که گیاه، به رشد مطلوب خود دست پیدا کند، لازم است که نهاده های مورد نیاز آن، از جمله کود در اختیار آن قرار گیرد. جهت آشنایی بیش تر با کود رشد کاکتوس و نحوه ی خرید آسان آن، ادامه ی مطلب را دنبال نمایید. 

خرید بهترین کود رشد کاکتوس

ترکیبات کود رشد کاکتوس چیست

ترکیبات کود رشد کاکتوس چیستکاکتوسها طیف بسیار متنوعی دارند. در نمایشگاه های گل، معمولا تنوع زیادی از آنها عرضه می شود. اسپینی و بالبوس جزو مهمترین نوع کاکتوس به شمار می روند. مواد مورد نیاز این گیاه، باید از طریق کود، به آن برسد. به همین خاطر ترکیبات کود رشد کاکتوس باید به نحوی باشد که هم رشد مناسب آن را تضمین کند، هم سبب گل دهی آن شود، علاوه بر این رنگ و ظاهر کاکتوس را جذاب تر کند. سه ترکیب عمده و اصلی کود رشد کاکتوس شامل نیتروژن، پتاسیم و فسفر می باشد. این سه ترکیب در قالب یک کود با نام NPK به فروش می رسد.

چند نکته در مورد کود مورد نیاز کاکتوس، یادآوری می شود:

  • هم زمان با شروع فصل بهار و بروز رشد رویشی کاکتوس مانند رشد تیغها و برگ های جدید، لازم است که هر هفته کود دهی گیاه انجام شود. 
  • بهتر است برای این گیاه، از کودهایی که نیتروژن کم تری دارند، استفاده شود. کود های NPK که نسبت عناصر آن ۱۰_۱۰_۵ است، بهترین گزینه می باشند. نسبت کود به آب باید به اندازه ی یک قاشق چای خوری در یک ظرف آب در نظر گرفته شود. حجم ظرف آب باید به مقداری باشد که خاک گیاه را مرطوب کند. 
  • برای بسیاری از کاکتوسها در فصل پاییز و زمستان نیاز غذایی کود کم تر می شود. اما برخی از انواع کاکتوس مانند کاکتوس شکر گزاری در فصل زمستان، رشد می کند. برای این موارد لازم است که حتما در فصل زمستان کود دهی انجام شود. 

راهنمای خرید مناسب کود رشد کاکتوس

راهنمای خرید مناسب کود رشد کاکتوسبرای خرید کود رشد کاکتوس می توان از این سایت کمک گرفت. این سایت با بهره گیری از نظرات کارشناسان کشاورزی و باغبانی، نیاز کودی انواع کاکتوسها را شناسایی و کود مورد نیاز آنها را به صورت اینترنتی عرضه می نماید. راهنما و نحوه ی مصرف هر کود نیز در قالب بروشور به همراه کود در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. گفتنی است که سفارشات عمده به دلیل حذف واسطه های فروش، از تخفیفها ویژه بهره مند می شود و قیمت نهایی محصول را کاهش می دهد. ارسال آن نیز در کمترین زمان ممکن، به آدرس مورد نظر متقاضی انجام می شود. 

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *