مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین قلمه برگ کاکتوس

آنچه در این مقاله می خوانید ...

کیفیت انواع قلمه برگ کاکتوسفروش عمده قلمه برگ کاکتوس

کاکتوس از محبوب ترین گل در بین مردم محسوب می شود زیرا همیشه سبز است و حس خوبی به همه منتقل می کند.یکی از روش های تکثیر آن، قلمه برگ کاکتوس می باشد. جهت خرید بهترین نوع قلمه برگ کاکتوس  با ما همراه باشید.

خرید بهترین قلمه برگ کاکتوس

کیفیت انواع قلمه برگ کاکتوس

کیفیت انواع قلمه برگ کاکتوس قلمه زدن یعنی اینکه قسمتی از برگ گیاه را جدا می کنیم و دوباره در خاک می کاریم تا ریشه بزند و رشد کند. کاکتوس هم یکی از گیاهانی است که به راحتی می توان آن را به روش قلمه زنی تکثیر کرد.
کاکتوس انواع مختلفی دارد و یک گیاه پر تیغ می باشد که انواع قلمه کاکتوس باید در شرایط مناسبی قرار بگیرند تا ریشه دار شوند و رشد کافی داشته باشند.
برای اینکه قلمه کاکتوس کیفیت خوبی داشته باشد، باید آن را در فصل بهار یا تابستان قلمه زد زیرا در این زمان نتیجه بهتری می گیرید. قبل از اینکه بخواهید برگ آن را جدا کنید بهتر است چند روز به آن آب دهید تا ذخیره سازی کند.
قسمتی از برگ کاکتوس را به کمک یک جسم تیز تمیز جدا می کنیم، بهتر است این برگ کاکتوس حدود یک ساله باشد تا رشد خوبی داشته باشد.
سپس برگ کاکتوس را در مکانی خنک و خشک چند روز نگه می داریم تا محل برش خشک شود. اگر به سرعت در خاک بکاریم رشد نخواهد کرد یا آن کیفیت که انتظارش را داریم نخواهد داشت.
 پس از گذشت چند روز که محل برش خشک شد آن را در خاکی که مخصوص کاکتوس است قرار می دهیم و در محلی به دور از نور مستقیم آفتاب نگه داری می کنیم چون گیاه هنوز ریشه ندارد، نور مستقیم کیفیت رشد آن را از بین می برد.
همچنین پس از گذشت یک هفته از کاشت قلمه شروع به آبیاری آن می کنیم البته آن هم کم کم شروع می کنیم تا قلمه به خوبی رشد کند.
کیفیت انواع قلمه برگ کاکتوس به نحوه قلمه زنی و نگهداری از آن بستگی دارد.

فروش عمده قلمه برگ کاکتوس

فروش عمده قلمه برگ کاکتوس اگر شما جز افرادی هستید که می خواهید گیاه کاکتوس در منزل خود داشته باشید می توانید به صورت عمده قلمه برگ کاکتوس را خریداری نمایید تا انواع مختلف ان را داشته باشید.
ما با فروش قلمه کاکتوس شما را در داشتن کاکتوس هایی زیبا راهنمایی می کنیم. جهت خرید می توانید به سایت ما مراجعه کنید و خرید خود را اینترنتی انجام دهید.
خرید اینترنتی به دلیل اتلاف کمتر وقت و صرفه جویی در هزینه بسیار پرطرفدار در بین خریداران است. در سایت ما می توانید به راحتی انواع قلمه کاکتوس را با قیمت مناسب مشاهده و خریداری نمایید.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *