مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بذر دراگون فروت بنفش

آنچه در این مقاله می خوانید ...

نحوه کاشت بذر دراگون فروتمشخصات بذر دراگون فروت بنفش

دراگون فروت را با نام میوه اژدها نیز می شناسند. این میوه امروزه به رنگ های مختلف در بازار وجود دارد. داشتن طعم عالی و خواص بسیار زیاد سبب رونق خرید و فروش آن شده است. برای کاشت دراگون فروت می تواند از بذر آن استفاده کرد. بذر دراگون فروت بنفش را می توانید از بهترین و معتبرترین مراکز فروش بذر خریداری کنید.

خرید بذر دراگون فروت بنفش

نحوه کاشت بذر دراگون فروت

نحوه کاشت بذر دراگون فروتکاشت بذر دراگون فروت به دو صورت انجام می شود. برای کاشت بذر در درجه اول باید توجه داشت، که بذرها از قسمت های غیر گوشتی این گیاه باشد. چرا که وجود قسمت های گوشتی موجب پوسیده شدن آن می شود. برای کاشت بذرها، ابتدا بذرهای تمیز و یک اندازه را در یک دستمال کاغذی بپیچید و آن را مرطوب کنید. دستمال کاغذی مربوط را در یک جای گرم بگذارید و آن را مرطوب نگه دارید. برای مرطوب ماندن بذرهای دستمال کاغذی می توانید آن را در داخل یک کیسه قرار دهید. این کیسه باید به دور از نور مستقیم خورشید باشد. بعد از چند روز بذرها شروع به جوانه زدن می کنند. در روش دوم کاشت بذر ابتدا زمین و محلی که قرار است، بذر در آن کاشته شود را آماده می کنیم. سپس بذرهای که قرار است کشت شود را به مدت بیست و چهار ساعت در آب ولرم خیس می کنیم. سپس بذرهای خیس شده را در محلی که قرار است کاشته شود، قرار می دهیم و بر روی آن مقداری خاک می ریزیم. یک لایه خاک کفایت می کند. بعد از ریختن خاک، آبیاری ملایمی انجام می دهیم. برای این که بتواند در رشد و جوانه زدن بذرها تسریع ایجاد کرد می توان روی آن را با یک پلاستیک پوشاند تا حالت گلخانه ای پیدا کند. بعد از گذشت مدت زمانی بذرها جوانه می زند. با جوانه زدن بذرها پلاستیک را از روی آن بر دارید.

مشخصات بذر دراگون فروت بنفش

مشخصات بذر دراگون فروت بنفشبذرهای دراگون فروت دارای پوسته های محکم و سفتی می باشند. این بذرها دارای سایزها و رنگ های متنوعی نیز می باشند. با این حال، برای کاشت باید بهترین و مرغوب ترین نوع این بذرها را خریداری کرد. بذرهای که اندازه های یکسان تری داشته باشند و از قسمت های گوشتی میوه نباشد. برای خرید بذر دراگون فروت بهترین و راه ترین روش مراجعه به مرکز فروش انواع بذر دراگون فروت می باشد. در این مرکز می توانید انواع بذرهای دراگون فورت را با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب خریداری کنید. خرید از این مرکز مزیت هایی زیادی دارد، که از جمله آن امکان خرید بهترین و مرغوب ترین بذرها به صورت کلی و با قیمت مناسب است.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *