مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید قلمه کاکتوس گوشتی میوه دار

آنچه در این مقاله می خوانید ...

آموزش روش قلمه گرفتن از کاکتوس گوشتیفروش عمده قلمه کاکتوس گوشتی میوه دار

تولید قلمه کاکتوس گوشتی میوه دار توسط با غداران و هم چنین تولید کنندگان گیاهان زینتی و آپارتمانی انجام می شود، تولید کاکتوس هم چنین توسط خزانه داران نیز انجام می شود، برای آشنایی با تولیدکنندگان این محصول می توان به صورت مستقیم به عرضه کنندگان و فروشندگان این گیاه مراجعه نمود و یا اینکه از طریق وب سایت های اینترنتی معتبر نیز از می توان با تولید کنندگان معتبر قلمه کاکتوس گوشتی میوه دار آشنا شد.

تولید قلمه کاکتوس گوشتی میوه دار

آموزش روش قلمه گرفتن از کاکتوس گوشتی

آموزش روش قلمه گرفتن از کاکتوس گوشتی

قلمه زدن کاکتوس گوشتی یکی از روش های تکثیر این گیاه زینتی می باشد، و برای قلمه زدن از قسمتی از برگ، و بدنه این کاکتوس ها انجام می شود تا گیاهی جدید به دست آید، کاکتوس های گوشتی را نی توان از طریق ریشه دار کردن قطعات جدا شده از آن تکثیر نمود.

باید در ابتدا قسمتی از گیاه را برای ریسه دار کرون انتخاب کنیم بهتر است قسمتی که برای ریشه دار کرون انتخاب می سود دارای سن بیش از یک سال باشد، در این صورت شانس ریشه دار شدن بالا می رود، سپس به کمک یک جسم تیز مانند کارت ضد عفونی شده قسمت مورد نظر را برش می دهیم بهتر است قبل از جدا نمودن قسمت مورد نظر چند روز قبل گیاه آبیاری شده باشد تا بافت مورد نظر آب دار و ترد باشد، سپس قسمت برش داده شده را در مکانی سرد و در زیر سایه قرار می دهیم تا قسمت برش خورده خشک شود زیرا اگر به صورت مستقیم و بدون خشک شدن در خاک قرار بگیرد عوامل قارچی و بیماری زا وارد گیاه می شود.

قسمت برش داده شده به مدت ۳ تا ۱۵ روز طول می کشد تا خشک شده و به اصطلاح پیه ببندد، سپس کاکتوس را در خاک مخصوص انتقال می دهد که این خاک شامل ماسه و پیت ماس می باشد و قسمت قلمه زده شده در آن ریشه می زند این خاک می بایست عاری از هرگونه میکروب و قارچ باشد.

فروش عمده قلمه کاکتوس گوشتی میوه دار

فروش عمده قلمه کاکتوس گوشتی میوه دار

فروش کاکتوس گوشتی میوه دار به صورت عمده از طریق مراکز و نمایندگی های پخش و عرضه این محصول انجام می شود، البته خزانه داران نیز اقدام به عرضه این محصول به صورت عمده در بین نمایندگان و خریداران می کنند.

البته علاوه بر این مراکز وب سایت های اینترنتی این دفاتر پخش و فروش نیز به صورت غیر مستقیم و آنلاین اقدام به فروش عمده قلمه کاکتوس گوشتی میوه دار می کنند. و خریداران می توانند با ثبت سفارش این قلمه ها به صورت عمده و مس از پرداخت هزینه و با احتساب هزینه های باربری این محصول را در مدت زمان کوتاهی در شهر محل سکونت خود تحویل بگیرند.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *