مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش قلمه کاکتوس پیوندی

آنچه در این مقاله می خوانید ...

نکاتی درباره قلمه کاکتوس پیوندیقلمه کاکتوس پیوندی چگونه ایجاد می شود؟خرید بهترین قلمه کاکتوس پیوندی

کاکتوس گیاهی تزئینی است که جز خانواده کاکتوس ها است این گیاه مقاومت باللایی در برابر خشکی و بی آب دارد به همین دلیل کشت آن در کشورمان بسیار مقرون به صرفه است ضمن این که این گیاه دارای زیبایی خاصی است به خصوص که اگر گلدانی از کاکتوس های پیوندی داشته باشیم، حتما تا به حال گیاهان کاکتوس با شکل و شمایل عجیب را دیده اید و این سوال برایتان پیش آمده است که چرا شکل آن ها به این صورت در آمده است، این نوع کاکتوس ها از قلمه کاکتوس پیوندی تشکیل شده اند، بازار فروش این قلمه ها در کشور داغ است.

بازار فروش قلمه کاکتوس پیوندی

نکاتی درباره قلمه کاکتوس پیوندی

نکاتی درباره قلمه کاکتوس پیوندی بهترین زمان ممکن برای ایجاد انواع قلمه کاکتوس بهتر و تابستان است، در این زمان ها پیوند این گیاه می تواند به بهترین شکل ممکن انجام گیرد، برای پیوند زدن کاکتوس با دو نوع از این گیاه مواجه هستیم یکی گیاه اصلی و دارای ریشه است که به آن کاکتوس پایه می گویند و یکی هم گیاه برش داده شده است که به آن پیوندک و یا قلمه کاکتوس می گویند.

در هنگام پیوند گیاه کاکتوس حتما باید دقت کنید چاقو هایی را که برای برش زدن استفاده می کنید کاملا با الکل ضد عفونی کنید زیرا برخی از گیاهان و کاکتوس ها بیمار هستند و باعث سرایت بیماری به کاکتوس ها و گیاهان دیگر می شوند و به این ترتیب پیوند خوبی را شاهد نخواهیم بود.

ختما برای پیوند زدن از کاکتوس هایی استفاده کنید که در خاک کاکتوس ریشه دار شده اند زیرا این نوع خاک برای رشد این گیاه مناسب است و در صورت امکان از قارچ کش نیز در ترکیب با این خاک استفاده کنید تا کیفیت خاک را بالاتر ببرد.

قلمه کاکتوس پیوندی چگونه ایجاد می شود؟

قلمه کاکتوس پیوندی چگونه ایجاد می شود؟ برای پیوند گیاه کاکتوس لازم است یک قلمه از گیاه کاکتوس برش بزنیم برای این کار باید برگ و قلمه ای از گیاه کاکتوس انتخاب کنیم که حداکثر یکسال سن داشته باشد تا عمل پیوند به بهترین نحو خود انجام بگیرد.

با چاقو قلمه را برش می زنیم، همچنین سطح کاکتوس پایه را نیز برش می زنیم، اگر به سطح مقطع این گیاه دقت کنیم حتما آوند موجود بر روی ساقه این گیاه را مشاهده می کنیم، پیوندک را باید طوری بر روی گیاه پایه قرار دهیم که به طور کامل بر روی آوند گیاه پایه قرار بگیرد و پیوند به خوبی بر قرار شود.

خال با استفاده از نوار چسب و دستمال باید پیوندک را محکم بر روی پایه قرار دهیم و دوسر آن ها را با کش و یا نخ به گلدان محکم بچسبانیم حتما دقت کنید که پیوند را باید طوری برقرار کنیم که کج نشود تا عمل پیوند زدن به بهترین شکل ممکن انجام شود.

بعد از پیوند زدن تا چند روز این گیاه را به دور از نور آفتاب و در سایه قرار دهید و پس از گذشت چند روز می توانید این گیاه را به مکان دلخواه منتقل کنید و منتظر رشد آن باشید، شما تنها با چند مرحله ساده می توانید کاکتوس هایی با شکل و شمایل جالب، دیدنی و رنگی داشته باشید و نمایی جذاب و دیدنی را به منزل و یا محل کار خود هدیه دهید.

خرید بهترین قلمه کاکتوس پیوندی

خرید بهترین قلمه کاکتوس پیوندی برای خرید قلمه کاکتوس ارزان می توانید به سایت ما مراجعه کنید، فروشنده قلمه کاکتوس باید با استفاده از بهترین گیاهان کاکنوس، قلمه ها را تهیه کند تا در زمان پیوند، رشد گیاه به خوبی صورت گیرد خوشبختانه ما با استفاده از بهترین انواع گیاهان کاکتوس تازه اقدام به تهیه قلمه های کاکتوس تازه کرده ایم و آن ها را در شرایط استاندارد به دست شما عزیزان خواهیم رساند.

ضمن این که شما می توانید با خرید بهترین قلمه کاکتوس ها علاوه بر رداشتن بهترین انواع قلمه ها می توانید از مشاوره های ما نهایت استفاده را بکنید و بهترین عمل پیوند را بر روی گیاهان خود انجام دهید.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *