مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید قلمه کاکتوس راکتی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید ...

توضیحاتی درباره قلمه کاکتوس راکتینحوه تولید قلمه کاکتوس راکتی چگونه است؟قیمت بهترین قلمه کاکتوس راکتی

قلمه کاکتوس راکتی یکی از فراورده های گل کاکتوس است که به روش های از گل کاکتوس گرفته می شود.پرورش دهندگان گل کاکتوس برای تکثیر این گل بسیار زیبا، به تکثیر و قلمه زدن این گل می پردازن.این گل ها به دلیل شرایط نگهداری آسانی که دارند بازار خرید بسیار خوبی دارند یکی از این بازار های خرید قلمه کاکتوس ، بازار خرید تهران است که قلمه کاکتوس با کیفیت رادر اختیار مصرف کننده قرار می دهد. برای ارتباط با بازار خرید به صورت مستقیم می توان به صورت اینترنتی و سایت مورد نظر ما مراجعه کرد.

بازار خرید قلمه کاکتوس راکتی در تهران

توضیحاتی درباره قلمه کاکتوس راکتی

توضیحاتی درباره قلمه کاکتوس راکتی امروزه بسیاری از افراد که به گل و گیاه علاقه دارند به پرورش و تکثیر و قلمه زدن گل های کاکتوس پرداخته اند زیرا این روش از قلمه زدن بسیار آسان می باشد و از نظر اقتصادی می تواند بسیار اهمیت داشته باشد. نکاتی وجود دارد که در مورد قلمه زدن کاکتوس باید هر شخصی بداند تا بتواند یک بازده خوب از کارش داشته باشد.

بعد از قلمه زدن، بیشترین چیزی که باید دقت کرد آبیاری این گیاه است به طوری که این گیاه در برابر گرما بسیار مقاوم بوده و می تواند در ریشه خود آب را ذخیره کند و در هنگام بی آبی از آن استفاده کرد. از این رو نباید زیاد به این گیاه آب داد. در هنگام قلمه زدن و کاشت آن در گلدان باید توجه کرد که ته گلدان سوراخ داشته باشد تا آب اضافی آن ازظرف خالی شود. زیرا اگر آب داخل گلدان بماند باعث می شود ریشه گیاه خراب شود و از بین برود.

بعضی مواقع در هنگام قلمه زدن تکیه جدا شده برای قلمه دچار چروک و پیری می شود. این یک امر طبیعی است. بهتر است برای جلو گیری از پیری قلمه کاکتوس آن را در جای سایه قرار دادکه آب داخل کاکتوس از دست رفت با این کار بعد از مدتی با آبیاری صحیح آب از دست رفته باز می گردد و گیاه سر حال می شود.

نحوه تولید قلمه کاکتوس راکتی چگونه است؟

نحوه تولید قلمه کاکتوس راکتی چگونه است؟ به دلیل پر طرفدار بودن این کاکتوس راکتی بسیاری از افراد چه در خانه و چه در گلخانه های بزرگ به قلمه زدن این گیاه می پردازن که در این جا به تولید قلمه کاکتوس می پردازیم:

برای این کار اول از همه از قلمه کاکتوس استفاده می کنیم بهتر است قلمه کاکتوس سن دار باشد و حداقل چند ماه از تولید آن گذشته باشد و با چاقو از کاکتوس جدا کرده.

دراین مرحله آن تکیه برش زده را در سایه و دور از تابش آفتاب قرار داده. زیرا این تکه از کاکتوس ممکن است دارای باکتری های باشد که با این روش از بین برود. در ضمن نگران خشک شدن آن نباشید بعد از مدتی به حالت قبل خود باز می گردد.

در این جا نوبت کاشت این قلمه می رسد برای کاشت این قلمه باید خاک مناسب به کار برود این خاک باید بیشتر در ترکیب آن از ماسه استفاده شود تا مراحل رشد خوبی داشته باشد.

مرحله آخر کاشت قلمه است این قلمه را درون خاک قرار می دهیم و دور تا دور قلمه را سفت می کنیم تا داخل خاک هوا نکشد تا گل پژمرده نشود و بعد از آن که قلمه را کاشتیم زیاد نباید به آن آب داد زیرا ممکن است قلمه خشک و یا خراب شود.

قیمت بهترین قلمه کاکتوس راکتی

قیمت بهترین قلمه کاکتوس راکتی بهترین قلمه کاکتوس .قلمه ای است که رنگ این گیاه سبز باشد و اگر زرد باشد نشان می دهد که ازکیفیت خوبی بر خوردار نیست و همچنین شکل ظاهری خوبی داشته باشد و به اصطلاح گل سر حال باشد. که اگر این شرایط را داشته باشد به قیمت خوبی می توان به فروش رساند. از آنجای که این قلمه کاکتوس ها هم کیفیت خوبی دارد و هم قیمت خوب می تواند به یکی از محصولات صادراتی تبدیل شود.امروزه صادرات قلمه کاکتوس بسیار رونق گرفته است و به یکی از معروف ترین صادرات تبدیل شده است.

مریم باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رنگینو شما را به خرید بهترین محصولات خاک کاکتوس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *